Ağaca tırmananlar

17 Eylül 2011 Cumartesi

Göze Limon Damlatmak

  Hakkımdaki o ünlü efsaneyi artık heeeeeeeeeeepiniz biliyorsunuz, saygılar sevgiler, yüzlerce kez övüne övüne 'ay daha önce anlatmış mıyım hiç farkında değilim hihihi' diye diye anlatmıştım biliyorum, evet.
  Ama bugünkü hareketimden sonra bence daha bi gururla daha bir havayla son bir kez daha hatırlatmamın bir sakıncası yok hehe.

Gözlerimmmm parlıyorrrr.
Lalalalalalalalalala
Müthiiiiiş parlıyorlarrrrr.
Llalalalalalalalalala
Manyak parlıyorlar, dehşeeeeeeeet parlıyorlarrrr
Lalalalalalalalala
Öyle böyle değil parlıyorlar.
Llalalalalalalala
Aşşııırıııı parlıyorlaaaaar
La la la laa laaaaaaaaaaaaaaa
Baaaak gözlerim parlıyoooooor.
Laaaaa lalaaaalaaaaaaa
Gözlerim...parlıyor..lalalalallalalala.
 
  Bir gün parlak gözlü olduğum bir vakitte (genellikle gün içinde uyulan bir uykudan yeni kalktıktan sonra -adı boşuna güzellik uykusu değil-) annemin bana "parlak gözzlüüüüm" demesiyle konu resmi olarak, açıldı. Tabi ben uyku sersemiyken bile en küçük bir iltifat karşısında hemen havalanabildiğim içün, "Ay öyle değil mi.hihihih...çok garip gözlerim resmen parlıyor ihihih allah vergisi anacağım" dedim. O da bunun üstüne aynı benim gibi hemen kendine pay çıkararak "Ee kimin sayesinde, ben küçükken gözlerine limon damlattıydım böyle güzel olsun diye" dedi. Anamın kızıyım o ye.
 
   Başta gerçekten şaka yaptığını sandım ama bir gün televizyon izlerken tesadüfen rastladığım bir kadın programında -yanlış anlaşılmasın.kadın programı.izlemiyorum.hayır.asla.tesadüfen.rastladım.- aşşırı parlak gözlü bir adam "Gözlerinize limon sıkııııın çok faydaaaalııı o kadar sağlıklı ki anlatamammm ben haftada bir sıkıyoruuummmm tüm mikropları kıraaaaarrrr" derken kadınlar da "aaa...yaaaaa...uuuuu...hiiiii...aayyyy" diye vıraklıyorlardı.
  Sonra araştırınca gerçekten de çok sağlıklı olduğunu öğrendim ve o günden beri acaba yine sıksam mı sıkmasam mı şeklinde bir ikilem içindeyim.
 
  "Ay çok mu yanıyo annee yaaa" oldu ilk sorduğum şey.
  "İkiii saat zırlamıştın allahımmm ağla ağla öldüydün...çok acıyo demek ki.."
  "Yaaaa hımm...belki şampuan yakması gibidir? Şampuan yakması gibi mi haa?"
  "Bilmiyorum yıldız öyledir."
  "Önce sen sık ne kadar acıdığını söyle sonra ben sıkayım?"
  "Aaa ben niye sıkıyorum ya sıkmak isteyen sensin."
  "Acaba yanlışlıkla mı sıktırtsam.."
  "O nasıl olacak?"
  "Limonu kesip fışk diye sıkacağım, gözüme kaçarsa olacak."
  "Deli."

  Ve çevreden gelen tepkiler de hiç cesaret verici değildi.
  "Yaa evet çok sağlıklıymış.."
  "Acıyo mudur yeeeaa acımıyodur bence hihihi?"
  "Vallahi bilemiyyyceeemmm benim annem sıktı geçeen, ayooooool kadın oturdu ağladı 1 buçuk saat resmen...çok şaşırdım."
  "Yaaa....hım...peki..."
  "Yaaaaa  yoksa ben de sıkacaktım ballim sıkmadım."
  "Hım..e ben gidiyim madem hıhığm."

  Bu ikilem böyle devam etti de durdu. Taaaaa ki bugün televizyonda bütün beni depresyona sokan,güzel,çok güzel,aşırı güzel,lanet olası bir biçimde seksi, çok seksi, müthiş mavi gözlü kadınların hepsini bir arada görene kadar -nasılsa hepsini aynı güne yanyana koymuşlar- Ay hangi kanalı çevirsem daş bir hatun, gözler o biçim, gözler O BİÇİİİM. En sonunda artık dayanamayıp birden hışımla kalktım ve  "eee yeteeeer beeee benim de böyle gözlerim olsun sıkıcaaaaam işteeee sıkıcam laaan öncee bana sonra sana sıkıcaaam anneeeeee" deyip mutfağa koştum.
  Limonu sinirle keserken artiz bi biçimde "göreceksiniz kadınlaaar göreceksiniiiiz" deiyordum ama o limonun suyunu görünce birden zaaaaaaaaaaart diye indi havam. "Ama şimdi yakacak bu ya...oooof....yanlışlıkla sıktırtmayı deniyim bakiyim..."
  Limonu her açıdan bastırmama rağmen yanlışlıkla gözüme yanlışlıkla bir damla bile sıktırtamayınca -hayreeet salataya sıkarken hep orama burama sıçrar- kaderden kaçış yok deyip önce bir damla parmağıma sürdüm ve göz kapağıma değdirdim...sonra kirpiklerime değdirdim...sonra gözümü kapatıp kaşıma değdirdim...belki olmuştur deyip açtım ama hiç yanmadığına göre açıkça, olmamıştı. Eeeeeennn son parmağıma bir damla daha sıkıp "hadi gryffindoooooor" deyip gözüme değdirdim ve AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH ACIIIIIIIIIIIIIII ... O ACIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII O ACI ÇO...

  durun bir dakika, şimdi ikilemde kaldım. Eğer "AAAAAAAAAAHHH kandırdım laaan hiç acımadı ki poahahahaha" dersem, anında hepiniz mutfağa doğru bi moroton koşusuna girer 10 kilo limon sıkar parlak gözlü olur okulda gözüme gözüme sokarsınız gözlerinizi, hayır efendim buna izin veremem. aslaaaaaaa.
  Aslında bu hiçbir şeyi değiştirmiyor çünkü gerçekten acıdı. :D
  Sadece küçük bir değdirme yaptım ve gözüm kitlendi böyle bildiğin felç oldu. Açma açamadım, kapama kapayamadım, kaldım öyle. Sonra, bari diğerine de süreyim la yandı zaten hem yarım yamalak bi işe yaramaz deyip mal gibi ötekine de sürdüm...Ay sürmez olaydım. Gözüme böyle iğneeleeeeer asitleeeer kazıklar baltalar oklar çomaklar kumlaar böcekleeer girmiş gibi oldu.
  Açık ama göremeyen gözlerimle banyoya gitmeye çalışırken omzumu ve kafamı vurduktan sonra birden...acı....... bitti. Korkakça gözlerimi açıp aynaya baktığımda, gözümde hiçbir kızarıklık yoktu, hatta...hatta bir...parıltı vardı!!!!! Sevinç içinde "ahaha nolduuu angelinaaaa nolduuuu adrianaa ohohhaha hihihih hehehhehe hohohoh hshhss" şeklinde koşşaarak gidip limonu havaya kaldırdım ve dip dop çat çut dırkş durkş gözlerime damlattım!

  O sıvı mutlu gözlerime değdiği an kafamın içinde iki ses (angelina ve adriana) bana "allllll nolduuu nolduuuuu" şeklinde gülmeye başladılar. "Noldu la artiiiiiizzz. Sen kimsin ben kimim bebeyim, 7 tane çocuğum var daş gibiyiiiim gözlerim dudaklarım bombaaa"

   Önceki acı hiçbir şeymiş beee. Bu sefer gözlerim kaşıkla oyulmuş gibi oldu. Gerçekten çok yandı. Ama acı dindikten sonra -ki bu 10 dakika sürdü- gözlerimi açtığımda daha net gördüğümü ve daha parlak baktığımı farkettim. Bunu her gün yapabilirim.

  Ama anneem "ee...az önce de böyleydi? senin gözlerin zaten parlak yıldız." deyince kaldım. O kadar acı...o kadar...acı...zaten parlayan bir gözü parlatmak için miydi yani (of bu cümlede aşırı havalıyım :P) Neyse. Şu anda acımıyorlar ve bence çok da iyi yaptım. Ama çok acıyor ve acımıyorlar ama aşırı acıyor ühühüh sakın yapmayın.


Ohaha nasıl abarttım ya. Şampuan bile daha çok yakıyor. Öptüm bay.Hehehe nası çelişkide bıraktım enayileri...ay sıksınlar da güleyim biraz ehehehe.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu aralar bunu dinliyorum

Bu aralar bunu dinliyorum
hurtsün solisti "dünya mirasları" listesine alınmalı