Ağaca tırmananlar

23 Mart 2014 Pazar

I'm BACK.

Ss...see....sööö...söös bir ki.
Öhmm.
MERHABAAA AAAAĞĞĞĞĞ!!!!

Hahahaha evet ben de şaşkınım ve heyecanlıyım şu an çok, ay ne desem bilemedim.
Aklınızda "YILDIZ NAPIYORSUN??!" şeklinde sorular olabilir. Şimdi şöyle ki, 1buçuk aydır blog yazmıyordum, kalktım dedim yeter artık ben özledim ya blog yazmayı aaa yeterr dedim ama yeni blogum o kadar anonimmiş ki şifresini bilmemnesini unuttum laslladkall o kadar anonimim ki ben bile hatırlayamadım. Sonra dedim ki aa yeter ama artık anonimmiş yeni blogmuş yok insanlar hep okuyormuş, ne sanatçı triplerine girmişim beh! Okusanız nolacak sanki. Okuyun ulan. Zaten tıvitır da yasaklandı.

Öncelikle, size anlatacak çok şey var, geçirdiğim kolpalıkları biriktirdim biriktirdim kolpalık deryasında yüzüyorum sizi bu kolpalardan mahrum bıraktığım için çok üzgünüm. Elijah'la tanışma kolpamdan başlayıp tam şu ana kadar olanları anlatacağım. Sanırım yanlışlıkla cemaat gibi bişeye dahil oldum ha, "geleneksel hanım öğrenciler kahvaltısı" adlı bir etkinlik masasından yazıyorum şu an arkada ingilizce ilahi çalıyordu az önce hahaha.

Tamam. Şu an YGSde olan insanlar var, umarım sınavları iyi geçer ve çıkışta bunu görüp mutlu olurlar. Canlarım ya çok damarım şu an nasıl özlemişim anlatamam.


Arkadaki ilahi de etkili olabilir şu anki damarlığımda yalnız. Öpüyorum çok çok :-D.

1 yorum:

  1. OHA YILDIZ OHA OHA OHA ŞUAN ŞOKTAYIM RESMEN. ve ygs bok gibiydi, söylemek istedim. yine de aylardır bilgisayara elimi sürememiştim ama telefondan arada bir girip yokluyordum buraları hani belki bir umut bir şey yazarsın diye. şuan bilgisayardan yeni sekme açtığımda elim direk "dald" yazdı. VE YENİ YAZI. Tanrııım.
    Döndüysen eğer çok sevindim. ÇOK FAZLA. ama dönmediysen de öyle bir yoklama tarzı bir şeyse, yine dE ÇOK SEVİNDİM. moralimi düzelttin şuan çok tenks.

    -Buraları doldurup mal mal şeyler yazan Polly.

    -ve şey,.. i miss you. :')

    YanıtlaSil

Bu aralar bunu dinliyorum

Bu aralar bunu dinliyorum
hurtsün solisti "dünya mirasları" listesine alınmalı